נכס עם ממ״ד
1,150,000 ₪

הנשיאים

נכס עם ממ״ד

דירה, מגדל העמק

3.5חדרים
קומה2/2
95מ״ר

נכס מספר: 40370, למכירה דירת 3.5 חדרים ברחוב הנשיאים — מגדל העמק דירה מרווחת במיוחד בגודל כ'95 מ"ר בנוי, כולל מחסן גדול של כ�15 מ"ר. הנכס ממוקם בבלוק קטן של 4 דירות בלבד, עם יתרון ייחודי של פרטיות גבוהה וכניסה נפרדת משאר הבניין ונוף מטריף!! תחושת פרטיות ונוחות כניסה נפרדת מחסן מרווח חללים גדולים ונעימים מתאים למגורים או להשקעה דירה מיוחדת עם אופי, מרחב ואווירה שקטה ונעימה באזור מבוקש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
12,105 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?575,000 ₪
1,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,956 ‏₪
סה״כ הלוואה‏575,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68046081פורסם ב18/05/26