בלעדיותמקלט במרחק 317 מ׳
2,200,000 ₪

דרך שלמה 123

בלעדיותמקלט במרחק 317 מ׳

דירה, נווה שאנן, תל אביב יפו

3חדרים
קומה3/3
63מ״ר

למכירה בבלעדיות בשכונת נווה שאנן המתפתחת והמבוקשת! שכונת נווה שאנן היא דוגמה לכוח העצום שיש לעיר תל אביב. אחרי הזנחה של שנים היא מתמלאת בפרויקטים של התחדשות עירונית ורואים בה עליות מחירים והשבחה בקרב משקיעים רבים. רחוב דרך שלמה 123 תל אביב. דירת 3 חדרים מרווחת. 63 מטר בנוי. קומה 3 ואחרונה ללא מעלית. כיווני אוויר: צפון ומזרח. מזגנים בכל החדרים. דירה שמורה ומסודרת מאוד. דוד שמש. מקלט בבניין.

פירוט ריהוט:
אזור מרכזי ומתפתח מאוד קרוב לתחבורה ציבורית , מרחק הליכה קצר לשדרת רוטשילד המפורסמת מקומות בילוי ומסעדות. הבניין עבר שיפוץ חיצוני ומתוחזק. מעולה להשקעה ומגורים! הדירה מושכרת ב-5,250 ש"חל זוג נחמד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
63 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
34,920 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62532308פורסם ב30/07/25