בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,150,000 ₪

ירושלים

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, שאר העיר, גבעת שמואל

6חדרים
קומה2/17
145מ״ר

לקונים רציניים שיכולים להשלים עיסקה מהירה! בפרוייקט המבוקש מבית אפריקה ישראל 6 חדרים מעוצבת ומשודרגת עם נוף פתוח לפארק! 2 חניות נפרדות ומחסן חדר דיירים, חדר אופניים, פארק ענק. מרחק הליכה למוסדות חינוך, הרכבת הקלה, מרכז קניות, ויציאה מהירה מהעיר מתוך הרחוב עצמו!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
160 מ״ר
קומות בבניין
17
חניות
2
מחיר למ"ר
28,620 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,075,000 ₪
4,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,667 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,075,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53297266פורסם ב11/05/26