מקלט במרחק 1664 מ׳
1,690,000 ₪

עולי הגרדום

מקלט במרחק 1664 מ׳

דירה, ארמון הנציב, תלפיות מזרח, ירושלים

2חדרים
קומה1/4
42מ״ר

למכירה בעולי הגרדום 116 השקעה מצויינת !!! דירת 2 חדרים בקומה ראשונה, יפה ומשופצת בתהליך פינוי בינוי (יש תוקף מהוועדה המחוזית) של יובלים ובית ירושלמי תוספת של חדר ממ"ד ו 12 מטר מרפסת לנוף, מחסן וחניה תת קרקעית המיקום מצויין ונגיש, בקרבת תחבץ, מרכז מסחרי ובתי כנסת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
42 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
40,238 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?845,000 ₪
1,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,344 ‏₪
סה״כ הלוואה‏845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

41439737פורסם ב31/12/25