מקלט בניין
2,280,000 ₪

אשר גולאק 407

מקלט בניין

דירה, נווה יעקב, ירושלים

3חדרים
קומה1/3
60מ״ר

דירת 3 חדרים + מרפסת שרות גדולה ,60 מ"ר. עם היתרים כמעט ביד להרחבה של עוד 20 מ"ר(שכנים מעל כבר בנו) +מרפסת סוכה של 12 מ"ר קרוב למרכז המסחרי ולחניכי מקום מרכזי מאוד משופצת חלקית עם מזגנים בסלון ובחדר הורים מוכרים בגלל מעבר לעיר החרת.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
38,000 ₪
תאריך כניסה
15/07/26

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,140,000 ₪
2,280,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,860 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,140,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86760006פורסם ב10/05/26