מקלט בניין
2,440,000 ₪

סולם יעקב 5

מקלט בניין

דירה, רמות, ירושלים

3חדרים
קומה1/4
60מ״ר

דירת 3 חדרים 60 מטר. שמורה , מטבח משופץ. + תבע מאושר ל24 מ"ר + 8 מ"ר מרפסת + אופציה לממ"ד ללא תיווך

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
40,666 ₪
תאריך כניסה
07/02/27

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,220,000 ₪
2,440,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,271 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,220,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63358300פורסם ב07/05/26