נכס עם ממ״ד
4,000,000 ₪

הרב רפאל ברוך טולדנו 3

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת שלמה, ירושלים

4חדרים
קומה2/2
120מ״ר

קומה שנייה ואחרונה. נוף מהמם דירה שמורה מוארת ומאווררת 3 כיווני אוויר חנייה ומחסן עם נקודות תקשורת יחידת הורים וחדר ארונות יציאה למרפסת סוכה מהסלון. בניין בוטיק. 2 דיירים בקומה . ללא תיווך

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
97 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
33,333 ₪
תאריך כניסה
01/09/26

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,000,000 ₪
4,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,281 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85528635פורסם ב10/05/26