2,300,000 ₪

מעגלות הרב פרדס 106

דירה, נווה יעקב, ירושלים

3חדרים
קומה3/8
65מ״ר

בהזדמנות נדירה ללא תיווך!!! דירה בקומת כניסה באיזור חרדי מבוקש * תב"ע מאושרת להרחבה (חדר + ממ"ד + מרפסת גדולה) עוד כחודשיים עם אישורי בניה * פרויקט פינוי-בינוי מתקדם (מעל 60% חתימות) – פוטנציאל השבחה גבוה * מתאימה גם למגורים וגם להשקעה מיקום מצוין – סמוך לבתי כנסת, מוסדות וגן פטרי למהירי החלטה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
60 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
35,384 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,150,000 ₪
2,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,912 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85966765פורסם ב25/03/26