בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,680,000 ₪

אהרון כהן

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, חומת שמואל, הר חומה, ירושלים

4חדרים
קומה3/3
94מ״ר

למכירה ברחוב אהרון הכהן, דירת 4 חדרים מרווחת, מוארת ויפה עם מרפסת סוכה, פינת אוכל מוגדרת, ועוד מרפסת גג ענקית שמוצמדת בטאבו עם פוטנציאל עתידי לבניה, מחסן, חניה מקורה, פרויקט איכותי, וגישה נוחה לתחבורה ,לבתי הכנסת ולמרכז המסחרי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
94 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
28,510 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,340,000 ₪
2,680,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,888 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,340,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67614421פורסם ב11/05/26