נכס עם ממ״ד
3,400,000 ₪

ירושלים

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה8/10
98מ״ר

-מיקום מנצח - מעל קניון רמות- נכס נדיר במיקום המבוקש ביותר בשכונה! דירת 4 חדרים מרווחת, מוארת ושקטה במיוחד, המעניקה פרטיות מלאה, מפרט טכני עשיר ונגישות ללא תחרות. חניה צמודה, חימום תת רצפתי, מזגן בכל הבית, מרפסת סוכה 9 מטר גישה מיידית לתחבורה ציבורית לכל חלקי העיר, צמוד למרכזי קניות, סופרמרקט וכל שירותי הקהילה פינוי: מתפנה ב-1/6 (עם אפשרות לכניסה מיידית!)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
10
חניות
ללא
מחיר למ"ר
34,693 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,700,000 ₪
3,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,739 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,700,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69834417פורסם ב19/05/26