מקלט בניין
4,650,000 ₪

הרב מ.ל. רובין 1

מקלט בניין

דירה, רמות, ירושלים

7חדרים
קומה2/4
130מ״ר

דירת 7 חדרים שעברה שיפוץ מהיסוד לפני 6 שנים כולל אינסטלציה וחשמל וחולקה לדירת 5 חדרים + יחידת 2 חדרים ומרפסת סוכה לכל יח"ד. יש אפשרות לחיבור ביניהם. קומה שניה, עם 3 כיווני אוויר שטופת שמש מוארת ומאווררת. עדיפות לשליחת הודעות בוואטסאפ/ SMS

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
35,769 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,325,000 ₪
4,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,952 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88931323פורסם ב17/05/26