מקלט במרחק 857 מ׳
3,200,000 ₪

חוט השני 52

מקלט במרחק 857 מ׳

דירת גן, מגדים, מעלה אדומים

5חדרים
קומה2/3
295מ״ר

דירת גן פינתית נהדרת!!!, פרטיות כמו בוילה,דירה משופצת כניסה פרטית ,מתאימה לנכים, יחידת דיור נפרדת כולל מטבח שרותים ומקלחת .סלון גדול גינה גדולה עם ג'קוזי .מרפסת גדולה 6 דירים בבנין .מקלט בבניין קומה אתת למטה ,מפרטי ללא תיווך

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
165 מ״ר
מ״ר גינה
100
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,847 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75701741פורסם ב23/12/25