נכס עם ממ״ד
5,390,000 ₪5,490,000 ₪

האתרוג

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', קרית יערים, גבעת זאב

10חדרים
קרקע
665מ״ר

חדשה במחיר מדהים!!! וילה נדירה בגבעת זאב במיקום שקט ומבוקש, יושבת על מגרש ענק של כ-550 מ"ר, 2 יחידות דיור מניבות, יציאה לגינה וחצר בגודל מדהים מהסלון. בנוסף אופציית הרחבה נוספת לפי התב"ע. 4 חניות פרטיות, מרחק הליכה של כ-5 דקות מקרלין, הזדמנות שלא תחזור, מוכרים רציניים, עסקה זריזה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
215 מ״ר
חניות
3
מחיר למ"ר
8,105 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,695,000 ₪
5,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,854 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,695,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85740585פורסם ב11/12/25