נכס עם ממ״ד
4,380,000 ₪

שגיא

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', שגיא, אלפי מנשה

6חדרים
קרקע
550מ״ר

חדש בשוק בית פרטי בודד בלב אלפי מנשה, במיקום הכי מרכזי ושקט שיש. גינה ייחודית ופתוחה בסגנון כפרי, פרטיות מלאה ונוף פתוח תחושת קיבוץ בלב היישוב! סלון ומטבח מרווחים, סוויטת הורים מפנקת ושיפוץ חלקי שנעשה בנכס תלת פאזי, צנרת פלסטיק, חלונות, ריצוף, שליכט חיצוני למבנה, טיפול בגג יריעות ביטומניות ועוד. הזדמנות נדירה לא תחזיק הרבה זמן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
200 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
7,963 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,190,000 ₪
4,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,258 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,190,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76451478פורסם ב16/06/25