מקלט במרחק 1059 מ׳
1,560,000 ₪

מצפה נבו

מקלט במרחק 1059 מ׳

דירה, מצפה נבו, מעלה אדומים

3חדרים
קומה1/3
85מ״ר

למכירה במעלה אדומים ברחוב מצפה נבו- אופציה לפינוי מהיר מאוד דירת 3 חדרים יפה, מוארת ומאווררת הדירה עברה שיפוץ קומפלט! אינסטלציה, חשמל, דוד שמש חדש מרפסת סוכה מהסלון חדרי שינה גדולים ומוארים בדירה יש חדר שירות גדול מזגנים בדירה סורגים מחסן קומה 2 בניין קטן, 6 דיירים בלבד דירה מושלמת לזוגות צעירים ומשקיעים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,352 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?780,000 ₪
1,560,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,010 ‏₪
סה״כ הלוואה‏780,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84012512פורסם ב06/05/26