נכס עם ממ״ד
3,690,000 ₪

אפרת

נכס עם ממ״ד

דירה

5חדרים
קומה1/2
145מ״ר

למכירה בדגן דירת 5 חדרים יפה ומושעת במיוחד נוף 3 כיווני אויר מרפסת סוכה מיזוג מטבח מושקע עם אי סלון פינת אוכל יחידת הורים עם חדר ארונות ניתן לראות סרט על הנכס בשליחת וואצאפ נכס מס 591

פירוט ריהוט:
יחידת הורים עם חדר ארונות מובנים ניתן לראות סרט על הנכס בשליחת וואצאפ נכס מס 591

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
115 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
25,448 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,845,000 ₪
3,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,484 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83790473פורסם ב20/10/25