נכס עם ממ״ד
2,499,999 ₪

צמח השדה

נכס עם ממ״ד

דירת גן, מעלה אדומים

4חדרים
קרקע
245מ״ר

בס"ד הזדמנות שלא תחזור!! דירת גן 4 חד' פינתית + אופציה ליחידת דיור! מרחב פנימי נדיר בגודלו, יחידת הורים ענקית, סלון גדול ומרווח, גינה היקפית רחבת ידיים - דירה נדירה וייחודית! המיקום מצוין - קרוב לגני שעשועים, בתי כנסת, מכולות ושירותים קהילתיים נוספים. *** אופציה לפתיחת חלל 30 מ"ר בהיתר!!! מפתחות במשרד - כניסה מיידית!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
115 מ״ר
מ״ר גינה
130
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,204 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,249,999 ₪
2,499,999 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,426 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,250,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79675567פורסם ב25/03/25