בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,200,000 ₪

לשם 50

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, שאר העיר, אריאל

5חדרים
קומה1/1
164מ״ר

למכירה דירת חמישה חדרים חדשה לחלוטין בשכונה החדשה של אריאל. כ 130 מ" בנוי עם מרפסת סוכה גדולה של 35 מר, סלון מרווח במיוחד ויחידת הורים ענקית. ממ"ד, מחסן גדול ו 2 חניות מקורות. אכלוס מיידי בפרויקט קדמא המבוקש, ברחוב ללא מוצא, בסמוך לגני שעשועים ומרכזי קניות. הזדמנות להיכנס לבית חדש מהניילונים. כמו לרכוש דירה מקבלן.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
129 מ״ר
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,414 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89328636פורסם ב12/01/26