נכס עם ממ״ד
2,600,000 ₪2,800,000 ₪

סלעית 4

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', מעלה מכמש, מעלה מכמש

5חדרים
קרקע
518מ״ר

לא בבניין, לא דופלקס, לא דירה. הזדמנות כמעט אחרונה לבית פרטי במיקום הכי טוב בישוב. בית אבן טובל בגינה עם עצי פרי. שכנים נפלאים , נוף יפהפה. למכירה בית צמוד קרקע בשכונת שקד במיקום הכי טוב במכמש. 5 חדרים 148 מ"ר בנוי + מחסן בנוי על מגרש 518 מ"ר. לפרטים, תמונות, ביקור בבית ועוד- הכי טוב בווטסאפ- דניאלה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
148 מ״ר
חניות
3
מחיר למ"ר
5,019 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,300,000 ₪
2,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,683 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,300,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58458595פורסם ב05/04/26