נכס עם ממ״ד
2,370,000 ₪

מעלה אדומים

נכס עם ממ״ד

דופלקס

5חדרים
קומה3/3
172מ״ר

למכירה ברחוב צמח השדה -06 דופלקס 5 חדרים שמור מאד מחסן בתוך הבית! מיקום מרכזי מאד המחיר הכי טוב לדירת 5 חדרים ב-06!!! קומה שלישית- מעלית- נגישות מלאה מהחניה! 2 מרפסות ניתן לחלק את הדירה ל-2 דירות באופן מידי {שכנים עשו, סוגרים דלת בקלות} פינוי גמיש מאד מחיר גמיש לרציניים, עסקה כדאית מאד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
150 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
13,779 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,185,000 ₪
2,370,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,092 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,185,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59992899פורסם ב04/11/25