נכס עם ממ״ד
3,450,000 ₪

חזון דוד 23

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית ספר, מודיעין עילית

5חדרים
קומה1/8
210מ״ר

הדירה בקומה -4 לא דירת חלל ! החזית לשערי תשובה. דירה ענקית 5 חדרים : מטבח גדול מאד, יחידת הורים ,מרפסת ושתי סוכות , +יחידת דיור צמודה 47 מר עם סוכה. חלל אחסון גדול. פונה לנוף של שערי תשובה ליער

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
210 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,428 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,725,000 ₪
3,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,867 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,725,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89325084פורסם ב20/05/26