נכס עם ממ״ד
2,700,000 ₪

דרך קדם 6

נכס עם ממ״ד

דירה, נופי סלע, מעלה אדומים

4חדרים
קומה9/14
117מ״ר

למכירה ללא תיווך, דירת 4 חדרים מפוארת (117 מטר) בפרוייקט חדש שאוכלס לפני שנה וחצי בלבד. קומה 9 עם נוף פתוח ומרהיב ו- 3 כיווני אויר. הדירה שודרגה עם חומרים איכותיים ועבודות נגרות אישית, מטבח יוקרה, כולל שיש וכיור מהחומרים הטובים ביותר בשוק! ארונות מובנים בהתאמה אישית בכל החדרים. קיר כח בסלון וחדר כביסה מאורגן עם ארונות עץ. מיזוג אויר של טורנדו VRF, סורגים שקופים בכל הבית. 2 חניות בחניון ומחסן.

פירוט ריהוט:
ארונות בכל החדרים (בנויים בהתאם למידות החדרים)+ קיר כח+חדר כביסה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
117 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
2
מחיר למ"ר
23,076 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,350,000 ₪
2,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,940 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,350,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78739214פורסם ב17/05/26