נכס עם ממ״ד
9,700,000 ₪

אפרת

נכס עם ממ״ד

דו משפחתי

12חדרים
קרקע
600מ״ר

למכירה באפרת שכונת הזית דו משפחתי מדהים באחד הרחובות היוקרתיים של אפרת מושקע בטוב טעם מרחק הליכה מבית הכנסת של שירת דוד מטבח מפואר אופציה ליחידת השכרה ( מטבח מובנה ) גינה נהדרת יחידת הורים מושקעת מאוד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
400 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
16,166 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,850,000 ₪
9,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏24,932 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,850,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77729416פורסם ב28/09/25