נכס עם ממ״ד
1,925,000 ₪

הברוש

נכס עם ממ״ד

דירת גן, קרני שומרון

4חדרים
קרקע
110מ״ר

בסד עוד נכס מושלם למכירה במיקום הכי מבוקש בקרני שומרון! רחוב הברוש גני שמר למכירה דירת גן עם נוף פסטורלי מוזמנים לתאם סיור ולהתחדש בבית מושלם

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר גינה
60
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?962,500 ₪
1,925,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,948 ‏₪
סה״כ הלוואה‏962,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74640065פורסם ב10/04/24