מקלט במרחק 2964 מ׳
3,150,000 ₪

בשמת

מקלט במרחק 2964 מ׳

בית פרטי/ קוטג', גבע בנימין, אדם - גבע בנימין

5חדרים
קרקע
160מ״ר

למכירה בישוב אדם-גבע בנימין במיקום מרכזי בישוב-רחוב בשמת קוטג' פרטי 5 חדרים +יחידת דיור עם כניסה נפרדת! משופץ ברמה גבוהה גינה גדולה כ120 מ''ר כ160 מ''ר בנוי עליית גג כ80 מ''ר שאפשר להגדיל כתוספת יחידת הורים מרפסת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
160 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,687 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,575,000 ₪
3,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,096 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,575,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81144345פורסם ב01/12/25