מקלט במרחק 2529 מ׳
2,900,000 ₪

פארק העסקים האלף

מקלט במרחק 2529 מ׳

מגרשים, ראשון לציון

5חדרים
קרקע
290מ״ר

הזדמנות נהדרת... 290 מטר בגוש 3947 חלקה 10 זכות לדירה המקנה לכם 2.5 דירות בחוזה מול הקבלן קלוד נחמיאס, ייבנה בקרוב תוך שנה וחצי לערך, עולים על הקרקע, מגדל בן 14 קומות מעל קומת מסחר מחיר מעולה למשקיעים כאלה שרוצים לקנות דירה מתחת למחיר השוק לפרטים נוספים חייגו.....

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מ״ר בנוי
290 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
10,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,450,000 ₪
2,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,454 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46687171פורסם ב15/05/26