בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,699,000 ₪

ענבים

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, רובע ט"ז, אשדוד

4.5חדרים
קומה10/12
140מ״ר

למכירה ברובע ט"ז המבוקש ברחוב ענבים דירת 4.5 חדרים כמו 5 החצי חדר נוסף בגודל של חדר שינה לכל דבר דירה מרווחת ביותר בגודל של כ 140 מטר יחידת הורים עם שירותים ומקלחת + שירותים ומקלחת נוספים מרכזיים ממד ,ומרפסת גדולה עם נוף פתוח לדיונה עם נקודת מים וגז . בקרבת מרכז מסחרי גדול , תחבורה ציבורית , הקאנטרי , בתי ספר , גנים חנייה פרטית נגישה בכניסה לבניין .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
140 מ״ר
קומות בבניין
12
חניות
1
מחיר למ"ר
19,278 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,349,500 ₪
2,699,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,937 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,349,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69381754פורסם ב08/12/25