נכס עם ממ״ד
9,600,000 ₪

תל אביב יפו

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג'

6חדרים
קרקע
270מ״ר

חדש למכירה בבלעדיות בצפון ת"א , שיכון דן , מרחק הליכה ממרכז מסחרי דקות מהפארק ומאזור ההייטק ברמת החייל בית דו משפחתי משופץ , 280 בנוי , מגרש 270 גינה גדולה , 2 חניות +טעינה חשמלית, ממ"ד גדול פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
280 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
35,555 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,800,000 ₪
9,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏24,675 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43623181פורסם ב12/05/26