נכס עם ממ״ד
3,790,000 ₪

מורשה

נכס עם ממ״ד

דירה, רמת השרון

5חדרים
קומה14/26
127מ״ר

שימו לב !!! מחיר הזדמנות !! בפרוייקט הכי מפנק ומדובר בעיר ! דירת 5 חדרים במחיר של 4 ! חלוקה מצויינת! סוויטת מתבגר בנפרד . ממד, חדר נוסף רגיל וסוויטת הורים . סה"כ- 3 חדריי שירותים, 2 מקלחות חדר אמבטיה כללי . חדר שירות. חד"כ, סטודיו לחוגים, חדר מוסיקה , חדריי אירועים , ג'מבורי ועוד כדאי להזדרז לתאם פגישה, ולהצטרף לחגיגה הזו :-)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
121 מ״ר
קומות בבניין
26
חניות
1
מחיר למ"ר
29,842 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,895,000 ₪
3,790,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,741 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,895,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67162328פורסם ב24/03/26