בלעדיותמקלט במרחק 81 מ׳
600,000 ₪

גיורא יוספטל

בלעדיותמקלט במרחק 81 מ׳

דירה, דימונה

3חדרים
קומה2/3
51מ״ר

חדש למכירה בבלעדיות מבית ALL-IN! הזדמנות מעולה למשקיעים ולמגורים! מצב הדירה: משופצת קומפלט, ללא צורך בהשקעה נוספת ריהוט: מרוהטת קומפלט, מוכנה לכניסה או להשכרה מיידית לוקיישן מנצח: מרחק הליכה ממרכז מסחרי הכולל: עיריית דימונה ,בנקים ,שירותי המרת כספים, סופר מרקט ,חנויות בגדים ואלקטרוניקה, ירקניות, מאפיות, מסעדות, בתי קפה ועוד פוטנציאל השכרה: כ2,500 ש"ח לחודש לפרטים נוספים ותאום סיור פנו אלינו

מ״ר בנוי
51 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
11,764 ₪

היסטוריית שווי הנכס

81496902פורסם ב11/05/26