נכס עם ממ״ד
2,490,000 ₪2,590,000 ₪

רעננה

נכס עם ממ״ד

דירה

4חדרים
קומה3/6
120מ״ר

בשכונת קריית שרת ברעננה, הזדמנות נהדרת לדירת 4 חדרים מקסימה, עורפית ושקטה. תכנון מצוין. עברה שיפוץ לפני כ-3 שנים. אין לדירה חנייה בטאבו, יש חנייה תמיד בחניון אפר גדול ממול! כיווני אוויר של מזרח ודרום. מרפסת מפנקת לנוף ירוק עם פרטיות. 2 חדרי שירותים ורחצה, ממ"ד כמובן.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,750 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,245,000 ₪
2,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,400 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,245,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81061182פורסם ב23/12/25