מקלט במרחק 165 מ׳
1,270,000 ₪

ש"י עגנון 2

מקלט במרחק 165 מ׳

דירה, שכונה ה', באר שבע

4חדרים
קומה1/12
110מ״ר

דירה חדשה למכירה במרכז העיר! בשכונה ה' המבוקשת ברחוב ש"י עגנון , פרויקט סופר מבוקש של "מגדלי עופר" קומה 1 מתאימה גם להשקעה וגם למגורים, 4 חדרים 110 מ"ר מושכרת ב3600ש"ח קדימה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
12
חניות
ללא
מחיר למ"ר
11,545 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?635,000 ₪
1,270,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,264 ‏₪
סה״כ הלוואה‏635,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69106330פורסם ב04/09/24