בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,620,000 ₪

נחום סנה

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, רמות הרכס, באר שבע

4חדרים
קומה1/5
145מ״ר

בנחום סנה המבוקש בניין בוטיק -רק 2 דיירים בקומה,במרחק דקה הליכה מבית ספר הרצוג,דירת 4חדרים הכי יפה ברמות. מובחי פאנל,מרפסת 25 מטר עם קירויי אלומיניום לסגירה חשמלית מלאה,חדרי אמבטיה מעוצבים,חדרי ילדים גדולים במיוחד,יחידת הורים מפנקת עם חדר ארונות וחדר רחצה. בית מדהים-רק להביא בגדים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
11,172 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?810,000 ₪
1,620,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,164 ‏₪
סה״כ הלוואה‏810,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63327619פורסם ב16/02/26