מקלט בניין
2,900,000 ₪

עיון התלמוד

מקלט בניין

דירה, מתיתיהו מזרח, מודיעין עילית

5חדרים
קומה2/4
124מ״ר

מאוד מוארת ומאווררת יש בדירה סלון גדול, 4 חדרי שינה, יחידת הורים, מרפסת שירות מוגדלת לכביסה כמו חצי חדר ומחסן קטנטן קומה 2 חזית (יש בבניין -1, כך יוצא שהדירה בפועל גבוהה ומאווררת כמו קומה רביעית)יש נוף פנורמי מקסים לשכונות נאות הפסגה, קריית ספר ולכיוון הישוב דולב, אורנים)דירה ללא היזק ראיה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
124 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,387 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,450,000 ₪
2,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,454 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,450,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81344274פורסם ב13/05/26