בלעדיותמקלט במרחק 305 מ׳
770,000 ₪

שאר העיר

בלעדיותמקלט במרחק 305 מ׳

דירה, בית שאן

3.5חדרים
קומה1/3
84מ״ר

למכירה במרכז העיר בית שאן קומה ראשונה בניין מטופח ומסודר משופצת מהיסוד לא צריך אפילו להעביר יד צבע 2 חדרי שינה שכנים מעולים מוסדות חינוך, בתי כנסת, סופרים במרחק הליכה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,166 ₪

היסטוריית שווי הנכס

77230747פורסם ב09/02/26