בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,290,000 ₪

דוד פוחס

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, עין גנים, פתח תקווה

4חדרים
קומה5/7
126מ״ר

בס"ד חדש ולמכירה בבלעדיות בשכונת עין גנים דירת 4 חדרים ענקית בגודל של 114 מטר בנוי + 12 מטר מרפסת שמש פונה לנוף פתוח. סלון מרווח מאוד עם מקום מוגדר לפינת אוכל. קומה 5 מתוך 7. עם מטבח משודרג , ממ"ד מעלית וחניה בטאבו. מזגנים בנפרד בכל החדרים. במיקום מעולה, שקט ונעים. ובמרחק הליכה למוסדות חינוך , גני שעשועים מרכזי קניות ויציאה מהירה לכבישים המהירים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
114 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
18,174 ₪
תאריך כניסה
15/08/26

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,145,000 ₪
2,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,886 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,145,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64665193פורסם ב10/02/26