בלעדיותנכס עם ממ״ד
8,200,000 ₪

הירקון

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דופלקס, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו

4חדרים
קומה4/5
32מ״ר

למכירה דופלקס עם נוף ים פתוח, 100 מטר מהחוף, בבניין לשימור בלב תל אביב. כ100 מ"ר + כ30 מ"ר מרפסות 4 חדרים מרפסות עם נוף ים מיקום מרכזי מאוד, קרוב לרכבת הקלה העתידית מתאים למגורים או להשקעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
ללא
מחיר למ"ר
256,250 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,100,000 ₪
8,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏21,076 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88893778פורסם ב08/01/26