נכס עם ממ״ד
2,660,000 ₪

הרצל 88

נכס עם ממ״ד

דירה, בת ים

4חדרים
קומה7/8
103מ״ר

בס"ד חזית פינתית קומה 7 נוף פתוח! 92 מר + 11 מר 2 מרפסות שמש מיזוג אוויר בדירה ממד, חדר הורים - שירותים + מקלחת וכיור בנוסף אמבטיה + כיור ומקום למכונת כביסה ויציאה למרפסת שמש חניה בטאבו רובוטית קרובה לבתי ספר בתי כנסת גנים חנויות קווי תחבורה ציבוריים ועוד 5 דקות הליכה מהים ודקה מהרכבת הקלה, יש שוכרים בדירה משלמים 7200 ש"ח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
103 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
25,825 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,330,000 ₪
2,660,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,837 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,330,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68714268פורסם ב17/05/26