מקלט במרחק 140 מ׳
1,620,000 ₪

יהודה שטיין

מקלט במרחק 140 מ׳

דירה, בן גוריון, רמלה

3חדרים
קומה3/9
70מ״ר

דירת 3 חדרים מרווחת קומה 3 מתוך 9 כ-70 מ"ר מרפסת שמש כ-16 מ"ר דירה משופצת חדרים גדולים מטבח מרווח ונעים בניין מתוחזק היטב מיקום מרכזי ונוח – במרחק הליכה מקניון עזריאלי, מוסדות חינוך, תחבורה ציבורית ועוד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
9
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,142 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?810,000 ₪
1,620,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,164 ‏₪
סה״כ הלוואה‏810,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87657938פורסם ב07/08/25