מקלט במרחק 257 מ׳
4,990,000 ₪

ביל"ו

מקלט במרחק 257 מ׳

דופלקס, הרצליה הצעירה, הרצליה

5חדרים
קומה3/3
187מ״ר

חדש למכירה! דירה דופלקס ייחודית בהרצליה הצעירה! יוקרתית, יפה ושמורה, מוארת, יציאה למרפסת מכל חדר, יחידה בקומה, מעלית פרטית, בניין בוטיק אמיתי! מיקום מעולה!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
26,684 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,495,000 ₪
4,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,826 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55655840פורסם ב24/04/25