בלעדיותמקלט במרחק 197 מ׳
3,150,000 ₪

החשמונאים 48

בלעדיותמקלט במרחק 197 מ׳

דו משפחתי, גרין ועם, חולון

10חדרים
קרקע
200מ״ר

מגרש פינתי על 2 רחובות בגודל 224 מטר , בנוי 92 מטר במפלס 1 , חניה פרטית במגרש - ניתן להחנות 2 רכבים , כ"א דרום מזרח ומערב ,בית מואר מאוד הנכס הקיים שופץ לפני עשור ישנה יחידת דיור עם כניסה נפרדת וגינה נפרדת (בהיתר הוא מחסן) ישנן זכויות בניה ל2 דירות נפרדות , (דירת גן ודירת גג) של 100 מ"ר בנוי כל דירה ניתן לשינו בין הגדלים . הזדמנות למשקיעים , יזמים או למשפחות שרוצים לגור קרוב בדירות נפרדות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
224 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
15,750 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,575,000 ₪
3,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,096 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,575,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81685303פורסם ב26/12/25