בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,590,000 ₪

העצמאות

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, רובע הקריה, הסיטי, אשדוד

5חדרים
קומה5/7
159מ״ר

למכירה ברובע הסיטי - העצמאות. דירת 5 חדרים גדולה ומרווחת במיוחד כ 159 מ"ר, עם חללים רחבים ותכנון חכם. בדירה קיימת יחידת מתבגר - הכוללת חדר שירותים, מקלחת ומטבחון. היחידה מתוכננת כך שניתן להפרידה ולנצל אותה להשכרה, או מגורי מתבגר – ערך מוסף משמעותי לנכס. הנכס כולל מרפסת סוכה מרווחת כ'14 מ"ר, ממ"ד גדול. קומה 5 מתוך 7 בבניין מטופח ושמור. לדירה חניה פרטית בטאבו.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
159 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
16,289 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,295,000 ₪
2,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,657 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,295,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74254976פורסם ב04/01/26