נכס עם ממ״ד
2,800,000 ₪

לבונה

נכס עם ממ״ד

דירה, אור ים, אור עקיבא

5חדרים
קומה7/9
148מ״ר

בשכונת אור ים מוצע למכירה דירה בקו הראשון לים ומגרשי הגולף של קיסריה (ללא הסתרה) הדירה מתוכננת היטב. סלון מרווח עם יציאה למרפסת כ 24 מטר המשקיפה לנוף ים פתוח. 4 חדרי שינה. 3 מקלחות. 3 שירותים. יחידת מתבגר עם מקלחת ושירותים. מטבח עם אי גדול חדר כביסה מרווח נפרד. מחסן צמוד 2 חניות מקורות דירה נהדרת ואטרקטיבית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
124 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
18,918 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,400,000 ₪
2,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,197 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,400,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63239284פורסם ב09/01/26