מקלט במרחק 55 מ׳
1,670,000 ₪

ד"ר וייסבורג

מקלט במרחק 55 מ׳

דירה, יוספטל, פתח תקווה

3חדרים
קומה4/4
55מ״ר

דירת 3 חדרים משופצת ומתוכננת מצוין, בתוך פרויקט פינוי-יזם דימרי. התמורות: תוספת 25 מ"ר בנוי, מרפסת שמש, חנייה בטאבו ומחסן.בינוי חתום בשלב ועדה מחוזית השקעה עם עתיד בנוי מראש. עסקת חיים. לפרטים נוספים יסמאו עלמו יסמאו נדלן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
55 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
30,363 ₪
תאריך כניסה
31/12/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?835,000 ₪
1,670,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,292 ‏₪
סה״כ הלוואה‏835,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62903080פורסם ב13/05/26