נכס עם ממ״ד
4,850,000 ₪4,980,000 ₪

חנה רובינא

נכס עם ממ״ד

דירה, הרצליה

5חדרים
קומה3/8
135מ״ר

למכירה | 5 חדרים במתחם חנה רובינא המבוקש – הרצליה (המערבית) במיקום מעולה במערב הרצליה, במתחם מתחם חנה רובינא המבוקש, בקרבת פארק הרצליה, הקניון ויציאות נוחות מהעיר. דירת 5 חדרים מוארת, מרווחת ומסודרת יחידת הורים גדולה ומפנקת ממ"ד מרפסת שמש גדולה הפונה לדרום-מערב קומה 3 2 מעליות בבניין 2 חניות נפרדות בחניון תת-קרקעי מחסן פרטי דירה איכותית בסביבה מבוקשת – מתאימה למשפחה שמחפשת נוחות, מיקום ושקט.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
35,925 ₪
תאריך כניסה
15/12/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,425,000 ₪
4,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,466 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,425,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76215123פורסם ב16/02/26