נכס עם ממ״ד
5,400,000 ₪

חנתון

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', חנתון

6חדרים
קרקע
260מ״ר

למכירה באנגלו סכסון העמק בית מרהיב ביופיו, מעוצב בסגנון מיחד עם שילוב של אבן וזכוכית. גינה היקפית מעוצבת ומושקעת הנכס כולל 6 חדרים כ 260 מ"ר בנוי יושב על שטח של כ-525 מ"ר יחידת דיור 2 חדרים צמודת קרקע עם כניסה נפרדת לכל חדר מוצמדים שירותים ומקלחת יחידת הורים מפנקת עם ג'קוזי חיצוני פונה לנוף מדהים פרקט בכל הבית גשר זכוכית מדהים בקומה השנייה 3 חניות כשאחת לרכב חשמלי ממ"ד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
חניות
3
מחיר למ"ר
20,769 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,700,000 ₪
5,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,879 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,700,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78067634פורסם ב27/10/25