נכס עם ממ״ד
3,590,000 ₪

שתולים

נכס עם ממ״ד

דירה, עזרא, הארגזים, תל אביב יפו

4חדרים
קומה17/18
100מ״ר

למכירה בפרויקט פארק TLV המבוקש - דירת 4 חדרים מיוחדת, יש רק 6 כאלה בכל הפרויקט! כ-100 מ"ר בנוי + מרפסת שמש כ-14 מ"ר בקומה האחת לפני אחרונה. נוף מרהיב שלא ייחסם לעולם, פתוח לפארק ולאגם הסקי! מטבח מרווח עם אי גדול פתוח לסלון. דירה מלאת אור ואוויר. לפרטים נוספים התקשרו!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
1
מחיר למ"ר
35,900 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,795,000 ₪
3,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,227 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,795,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51479021פורסם ב11/06/25