נכס עם ממ״ד
5,250,000 ₪

נחמה

נכס עם ממ״ד

דירה, צפון יפו, המושבה האמריקאית-גרמנית, תל אביב יפו

4חדרים
קומה2/4
125מ״ר

למכירה בשכונת נוגה המבוקשת, בבניין לשימור ששופץ. דירת 4 חדרים כ107 מ"ר עם מרפסת של 18 מ"ר. (כולל ממ"ד) 2 חדרי רחצה . מעלית ,קומה שנייה . פונה לנוף אורבני של המושבה האמריקאית. מחיר שיווק :5,250,000 ש"ח לפרטים נוספים ותיאום פגישה בנכס לידור נדל"ן יפו מ'ס רישיון: 3221089

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
107 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
42,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,625,000 ₪
5,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,494 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,625,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65221163פורסם ב15/05/26