מקלט במרחק 357 מ׳
1,900,000 ₪

שפרינצק 2

מקלט במרחק 357 מ׳

דירה, רסקו א', חולון

3חדרים
קומה2/3
70מ״ר

במרכז השקט של העיר חולון ברחוב שפרינצק בתוך מתחם פינוי בינוי שהולך יחד עם רחוב סוקולוב, יש עורך דין, שמאי, מפקח, וחברה יזמית בשלבי חתימות חוזים. פונה לרחוב אחד העם, מסודרת ונעימה, מושכרת המון שנים. מוארת ומחולקת היטב. 50 מטרים מתווי הרכבת הקלה והקוו הירוק, היציאה לתל אביב, ומוסדות חינוך. מעולה למשקיעים וזוגות צעירים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
27,142 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?950,000 ₪
1,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,883 ‏₪
סה״כ הלוואה‏950,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48495206פורסם ב28/01/26