נכס עם ממ״ד
4,150,000 ₪

אמנון ליפקין שחק

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, נתניה

5חדרים
קומה23/31
135מ״ר

בפארק הים, פרויקט אלקטרה היוקרתי מיני פנטאהוז נדיר, חזית מערבית לים עם מרפסת ענקית של 30 מטר. בפרויקט חדר כושר, מועדון דיירים ושטחים ציבוריים מטופחים שטח הדירה כ 135 מטר 2 חניות + מחסן מחיר נדיר לעסקה מהירה עם פריסת תשלומים מהירה!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
135 מ״ר
קומות בבניין
31
חניות
2
מחיר למ"ר
30,740 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,075,000 ₪
4,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,667 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,075,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89727108פורסם ב28/01/26